Oferta

Zmiana masy ciała zaczyna się w głowie a nie w kolejnej restrykcyjnej diecie!

Mądre i zdrowe zmniejszanie masy ciała to klucz do sukcesu z tego też względu z pomocą może przyjść profesjonalna opieka dietetyka. Nie polega ona na chwilowym stosowaniu restrykcyjnych diet (95% pacjentów stosujących taką dietę wraca do poprzedniej masy ciała lub wyższej) lecz na zmianie nawyków żywieniowych. Jest to droga trudna, ale jeśli ten proces jest wspierany przez specjalistę posiadającego kwalifikacje z zakresu dietetyki i psychologii wówczas pozbędziesz się zbędnych kilogramów na całe życie. Jeżeli interesuje Cię odchudzanie Rybnik, Rydułtowy i okolice to zapraszam serdecznie do jednego ze swoich gabinetów.

Moja praca polega na dostosowaniu się do indywidualnych potrzeb pacjenta, wzmacniam jego poczucie skuteczności, motywuję do działania, wspieram oraz minimalizuję porażki.
Z każdym pracuję inaczej. Z pacjentem ustalamy najlepszy dla niego model leczenia ściśle dopasowany do jego stylu życia, preferencji żywieniowych oraz stanu zdrowia. Wspólnie opracowujemy optymalny plan żywieniowy. Posiłki są smaczne i sycące.
Dzięki takim działaniom bez wyrzeczeń i głodówek pacjent uzyska oczekiwane rezultaty na całe życie.

Opieka dietetyka wcale nie musi być droga. Sprawdź cennik usług odchudzanie Rybnik a na stronie kontakt lokalizację gabinetów w takich miastach jak Rybnik i Rydułtowy.

Specjalizuję się w:

  • Skutecznym odchudzaniu osób z nadwagą i otyłością;
  • Kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych;
  • Eliminacji błędów żywieniowych;
  • Edukacji w samodzielnym bilansowaniu diety i sporządzaniu posiłków;
  • Ustalaniu racjonalnego żywienia dla dzieci i młodzieży.

Oraz

  • układam indywidualne jadłospisy w leczeniu nadwagi, otyłości i chorób dietozależnych;
  • udzielam wskazówek dietetycznych w leczeniu anoreksji.